Dołącz do Grupy Soluma

Jesteś wartością, której nam brakuje.

Wierzymy, że po przeczytaniu tych kilku stron informacji o Soluma Group, masz pewność, że wyznajesz te same wartości i masz podobną lub nawet taką samą wizję budowania biznesu . Nie widzimy powodu, dla którego nie miałbyś pracować z nami.

współpraca

Dołącz do Soluma Group, w 4 krokach

  1. Akceptujesz regulamin Soluma Group.
    Możesz się z nim zapoznać TUTAJJeśli masz pytania lub sugestie związane z regulaminem koniecznie do nas napisz.
  2. W porozumieniu z nami wybierasz nazwę dla Twojej marki. Przykładowo: jeśli masz firmę sprzedającą artykuły biurowe, to naturalną nazwą jest Soluma Office, jeśli prowadzisz biuro księgowe – Soluma Tax, itp.
  3. Nasi graficy, webmasterzy i copywriterzy opracowują koncepcję identyfikacji wizualnej Twojej nowej marki, projektują logo i stronę internetową oraz wszystkie inne elementy, które zamówisz (np. teksty na stronę, blog itp.).
  4. W Urzędzie Miasta lub Urzędzie Gminy zgłaszasz dodatkową nazwę dla swojej firmy, np. Soluma Office. Zgodnie z prawem możesz posługiwać się kilkoma nazwami w ramach prowadzonej działalności, dlatego nie obawiaj się, że po dołączeniu do Grupy Soluma Twoja firma straci pierwotną tożsamość. Nadal możesz wystawiać faktury z nazwą np. PHU Jan Kowalski, ale dodatkowo także z Soluma Office Jan Kowalski.

To wszystko. Po zakończeniu całego procesu oficjalnie powitamy Twoją firmę w Soluma Group. Bardzo zależy nam na tym, aby Twoja marka osiągnęła duży sukces biznesowy, ponieważ to przekłada się na sukces całej Grupy. Zobacz wszystkie korzyści →

Od tego momentu możesz sprzedawać swoje produkty i usługi pod szyldem Twojej marki. Informacje na jej temat zostaną również umieszczone na stronach Soluma Group. Na bieżąco możesz korzystać z bezpłatnej pomocy technicznej oraz doradztwa w zakresie prowadzenia firmy czy obierania strategii działań marketingowych.

Członkostwo w Soluma Groupto ogromne możliwości dla Twojej firmy

Soluma Group ma klarowną wizję swojego rozwoju. Docelowo staniemy się wiodącą marką na rynku usług internetowych, reklamy zewnętrznej, usług z dziedziny technologii, finansów oraz innych niezbędnych dla przedsiębiorców.

Skąd wiemy, że osiągniemy sukces? Ponieważ współpracują z nami najlepsi. Brakuje tylko Ciebie .

Pamiętaj, że Soluma Group połączyła marki, dla których nadrzędną wartością jest wysoka jakość świadczonych usług , partnerstwo, uczciwość biznesowa oraz ciągła gotowość do rozwijania swojej oferty. Dlatego przed dołączeniem do Grupy kolejnej marki zawsze przeprowadzamy audyt z zakresu:

  • Jakości obsługi Klientów,
  • Jakości oferowanego produktu lub usługi,
  • Braku zaległości finansowych wobec kontrahentów i instytucji państwowych,
  • Oceny umiejętności i wiedzy w danej specjalizacji.

To wszystko brzmi bardzo poważnie, ale chodzi o to, abyśmy mogli  zgodnie uznać, że Twoja marka prezentuje poziom adekwatny do tego, jaki jest wizytówką Soluma Group. Wierzymy, że tak jest. Dlatego zależy nam właśnie na Tobie.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń (512 202 999 wew.7), napisz – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dołącz do Soluma Group:

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Dołącz do nas