Jakie odniesiesz korzyści?

Jakie odniesiesz korzyści z przyłączenia się do Soluma Group?

korzyści

Kluczowe korzyści:

 1. Kompleksowo przygotowana (opracowana) profesjonalna identyfikacja wizualna firmy (strona internetowa wraz z wdrożeniem, logo, wizytówki, papier firmowy, teczka firmowa etc.) (realna wartość - minimum: 15 000 zł netto).
 2. Dostęp klientów z Soluma Group do Twojej oferty (bezcenne).
  Soluma Group ma już setki klientów, chętnie skorzystają oni z większej ilości usług - w sprawdzonej i zaufanej marce.
 3. Skuteczniejsze podejmowanie decyzji zakupowych przez Twoich klientów (klienci przed decyzją, oceniają dużą markę do której należysz, markę budzącą zaufanie, posiadającą profesjonalny wizerunek) (bezcenne).
 4. Synergia działań reklamowych. Poszczególne marki w Soluma Group podejmują działania reklamowe, z których w rzeczywistości każdy w grupie odnosi korzyści. Dzięki temu również końcowy efekt tych działań reklamowych jest znacznie większy niż suma tych poszczególnych działań. (bezcenne).
 5. Zasięg w wyszukiwarce Google. Każda marka ma dostarczonej wysokiej jakości kontent na stronie internetowej oraz są odpowiednio zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google. Dzięki takiej konstrukcji stron poszczególnych marek oraz całej koncepcji stron Soluma Group, zarówno poszczególne marki zwieszają znacznie zasięg w internecie, jak i marka Soluma Group. (realna wartość - min.: 1800netto / miesięcznie).
 6. Wsparcie biznesowe i marketingowe. Soluma Group tworzą marki, za którymi stoją ludzie mający wieloletnie doświadczenie w biznesie. Ich wsparcie jest bezcenną wartością. Współpracując z najlepszymi podniesiesz swoje umiejętności związane z prowadzeniem firmy, pogłębisz wiedzę, nauczysz się wielu nowych rzeczy. Są wśród nas przedsiębiorcy, którzy przed przyłączeniem się do Soluma Group nie mieli pojęcia o marketingu i sądzili, że nie jest on im do niczego potrzebny. Dziś mogą Ci opowiedzieć o konkretnych korzyściach, jakie osiągnęli dzięki wsparciu marketingowemu całej Grupy. (bezcenne).
 7. Harmonijny rozwój. Być może Twoja firma ma już jakąś pozycję w swojej branży, jest rozpoznawalna w wąskim gronie klientów. Czy to Ci wystarczy? Prawidłowo prowadzony biznes powinien być nastawiony na stały rozwój, bo tylko to chroni go przed rynkowymi zawirowaniami, kapryśnymi klientami i niekorzystną sytuacją branży. Rozwój można realizować dzięki dużym inwestycjom lub korzystając ze wsparcia silnego partnera biznesowego. My proponujemy Ci to drugie rozwiązanie. Soluma Group stale motywuje wszystkie marki do zwiększania ich potencjału, wskazuje narzędzia, ale niczego nie wymusza. To Ty decydujesz, w jakim tempie chcesz rozwijać swój biznes. Ważne, że działając w grupie masz świadomość konieczności i opłacalności stawiania kolejnych kroków. (bezcenne).
 8. Prestiż. Duża grupa oferująca kompleksowe usługi dla biznesu ma znacznie większą siłę przebicia. Przygotowując oferty możesz wspierać się rozpoznawalną marką, która budzi zaufanie i sprawia, że będą chcieli z Tobą rozmawiać poważni kontrahenci. Ci sami, którzy nawet nie otwierają maili od drobnych przedsiębiorców. (bezcenne).
 9. Uczciwi partnerzy. Zaufanie to podstawa każdego biznesu. Dobrze mieć sprawdzonych partnerów, którzy idą w tym samym kierunku i mają tożsamy cel: rozwój wspólnej, silnej marki. Przystępując do Soluma Group zyskasz właśnie takich partnerów. Rzetelnych, odpowiedzialnych, uczciwych.
 10. Internetowy pakiet korzyści. W skład pakietu wchodzi szereg usług niezbędnych do działania / promowania biznesu w Internecie. Składniki pakietu są regularnie rozszerzane.


Wszytkie korzyści wynikają przede wszystkim z żelaznej zasady - rozpoznawalna, duża marka ma zdecydowanie większe szanse w pozyskiwaniu atrakcyjnych klientów. Prezentowanie kompleksowej oferty i możliwości całej grupy zawsze robi wrażenie na potencjalnych kontrahentach, którzy nie muszą się już obawiać o profesjonalizm wykonawcy i jego zaplecze technnologiczno-merytoryczne. Drzwi największych klientów, którzy dysponują najwyższymi budżetami, z reguły są zamknięte dla małych, nawet wyspecjalizowanych agencji. Działając wspólnie, pod jedną marką, budujemy bardzo silną pozycję na rynku i uzyskujemy dostęp do wysokobudżetowych kontraktów. W Soluma Group obowiązuje prosty mechanizm - im większy sukces osiągamy jako całość, tym większe korzyści wynikają dla poszczególnych marek. Każda firma przystępująca do Grupy otrzymuje:

 • wsparcie techniczne i merytoryczne
 • dostęp do wspólnej bazy referencji od największych klientów
 • profesjonalną pomoc przy promowaniu swojej oferty w Internecie
 • bezpłatne konsultacje biznesowe
 • nieograniczony dostęp do elementów wizerunkowych Grupy Soluma, które znacznie poprawiają odbiór każdej z poszczególnych marek

Soluma Group nie gwarantuje żadnej z marek spektakularnego sukcesu finansowego. To tylko biznes, na którym znamy się na tyle, aby nie składać bezpodstawnych obietnic. Wiemy jednak, że mechanizmy obowiązujące na rynku premiują firmy, mogące zaproponować kompleksową ofertę bardzo wysokiej jakości. Tym nasze marki zawsze będą się wyróżniać.

Zobacz również: Razem można więcej! Poznaj 5 powodów, dla których warto działać pod szyldem silnej grupy →

Dołącz do nas