Na czym to polega?

Jesteśmy przekonani, że lubisz jasne sytuacje. My także. Dlatego tworząc Soluma Group zadbaliśmy o to, aby proces przystąpienia do niej był maksymalnie uproszczony. Wiemy, że nie masz za dużo czasu, a więc przejdźmy od razu do rzeczy. Poznaj odpowiedzi na 3 kluczowe pytania dotyczące zasad działania Soluma Group i dowiedz się, jak łatwo Twoja firma może do nas dołączyć.

Na czym to polega

Kto tworzy Soluma Group?

Aktualnie w Soluma Group działa już kilkanaście całkowicie niezależnych od siebie firm, które zdecydowały się występować pod wspólną marką Soluma. Dbamy o to, aby poszczególne firmy nie były dla siebie konkurencją, a jedynie uzupełniały swoje oferty.

Przykładowo: agencja interaktywna działa pod marką Soluma Interactive, a firma świadcząca doradztwo prawne to Soluma Lex. Pełną listę firm znajdziesz w zakładce nasze marki.

Czy uczestnictwo w Soluma Group jest płatne?

Absolutnie nie! Nie pobieramy żadnych opłat z tytułu przystąpienia Twojej firmy do Grupy. Nie płacisz prowizji, nie dzielisz się zyskami. Działasz dokładnie tak, jak dotychczas, tyle że pod inną marką. Gwarantujemy Ci brak jakichkolwiek ukrytych kosztów.

Jedyne inwestycje, jakie poniesiesz, mają związek z uruchomieniem i utrzymaniem strony internetowej, zaprojektowaniem papeterii firmowej oraz działaniami promocyjnymi na rzecz także Twojej marki. Pełen wykaz znajdziesz TUTAJ.

Jakie korzyści osiągniesz po dołączeniu do Soluma Group?

Lubimy porównywać Soluma Group do układu słonecznego. Planety (firmy) są niezależnymi organizmami, mają własne cechy, ale wszystkie korzystają z promieni słonecznych (blasku dużej marki). Na pewno zgodzisz się z tym, że klienci o wiele bardziej ufają firmom, które mają rozpoznawalny brand. Taka jest idea Soluma Group. Tworzymy jedną z czołowych marek świadczących kompleksowe usługi dla biznesu.

Będąc częścią Soluma Group przede wszystkim zyskujesz:

  • Większy potencjał w pozyskiwaniu klientów i to tych z górnej półki
  • Ogromną szansę na zwiększenie przychodów
  • Profesjonalne wsparcie marketingowe i wizerunkowe – wykonamy dla Ciebie nową stronę internetową, logo, papeterię firmową. To duży pakiet na start, za który w każdej innej firmie musiałbyś zapłacić o wiele więcej. 

Więcej o korzyściach dla Twojej firmy przeczytasz TUTAJ.

Ważne!

Po dołączeniu do Soluma Group zachowujesz PEŁNĄ autonomię. To TWOJA marka i tylko TY decydujesz o jej rozwoju.


Prosty proces dołączania do Soluma Group

Dołącz do nas

Dołącz do nas