O nas

Poznaj rozwiązania, które przynoszą korzyści.

Cel: Oferowanie kompleksowych rozwiązań na najwyższym poziomie realizacji. Zawsze.
Pomysł: Stworzenie Grupy silnej partnerstwem i kompetencjami poszczególnych marek.
Realizacja: Punkt odniesienia dla innych. Gwarancja jakości dla Klientów.

o nas

Budowę Soluma Group rozpoczęliśmy od przyjęcia tych założeń. Tworzymy biznesowy związek niezależnych marek, które specjalizują się w dziedzinach niezbędnych do prawidłowego i skutecznego zakładania, promowania oraz rozwijania firm.

Jakość, którą oferujemy zawsze w standardzie. Pełna odpowiedzialność za końcowy efekt. Doskonała relacja ceny do poziomu realizacji zlecenia. Tego wymagamy od siebie nawzajem. Te cechy musi posiadać każda marka, która przystępuje do Soluma Group. Za to cenią nas Klienci.

Naszą ideą jest zbudowanie kompleksowej oferty w zakresie kompetencji naszych marek. Sukcesywnie rozwijamy Soluma Group, przyłączamy do niej kolejne podmioty, aby docelowo stać się jednym z największych polskich wykonawców w branżach: reklamowej, kreatywnej i IT.

Pełen sukces osiągniemy dopiero wtedy, gdy żaden Klient nie będzie zmuszony szukać realizacji swojego projektu poza Soluma Group. Jesteśmy już bardzo blisko.

Soluma Group. Wyznaczamy wyższy poziom standardów.

Suma doświadczeń, wiedzy i umiejętności – to największa siła Soluma Group. Dzielimy się nią z innymi przedsiębiorcami, których biznes z różnych przyczyn wymaga nadania mu rozpędu. Tym, co nas wyróżnia, jest kompleksowość oferty. Dążymy do sytuacji, w której Klient wybierający Soluma Group otrzymuje cały pakiet usług niezbędnych jego firmie.

SolumaGroup do końca 2017 roku tworzyć będzie 15 marek specjalizujących się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla biznesu.

Działamy:

  • Kreatywnie – dla promocji firm naszych Klientów,
  • Technologicznie – dla zapewnienia przedsiębiorcom niezbędnego sprzętu, oprogramowania i bezpieczeństwa,
  • Zgodnie z najnowocześniejszymi zasadami marketingu – aby wyróżnić biznesy Klientów spośród tysięcy innych obecnych na rynku;
  • Odpowiedzialnie i fachowo – oferując usługi księgowe i finansowe,
  • Z rozmachem – proponując naszym Klientom bardzo skuteczną reklamę na portalach internetowych.

Soluma Group, zgodnie ze swoją nazwą, jest producentem rozwiązań (Soluma - Solutions Manufacturer). Wiemy, że nasi Klienci oczekują od nas wsparcia, konkretnej odpowiedzi na przeróżne pytania, dokładnej znajomości podejmowanego tematu i pełnego profesjonalizmu. Ostatecznie interesuje ich dostarczenie rozwiązania, dzięki któremu osiągną cel biznesowy. To nasze zadanie.

Zapraszam do współpracy.
Grzegorz Wiśniewski
Dyrektor Generalny Soluma® Group

„Soluma” jest zastrzeżonym znakiem towarowym.

Soluma Group